Vi tilbyr gratis grunnleggende 1.5 linser på alle reseptbelagte briller. Vi gir muligheter til å oppgradere og legge til funksjoner i kassen. Vi gjør det enkelt, effektivt og trygt å kjøpe briller online.
Beste prisgaranti
Hvis du finner en lavere pris innen 14 dager etter kjøp, matcher vi prisen
Lens Type: Mirror Base Curve: 6 Acetate: Acetate is hypoallergenic, lightweight, and can come in many different colours. Polycarbonate: Polycarbonate is lightweight, comfortable, impact resistant, and provides UV protection.
Om Revo RE 1129 WATSON Polarized 02H20
Disse Revo solbrillene er laget av Acetat og glassene er laget av Polykarbonat , hvilket gjør at RE 1129 WATSON Polarized er både solide og trendy. Glassene kommer i Revo Blue Mirror , og de passer godt til innfatningen i Mørk tortoise . Dette er en fantastisk kombinasjon av moderne materialer og tidløs stil. Vår 24-måneders garanti sikrer at ditt produkt er i fantastisk stand fra start til slutt.